Show menu

Znani so pari prvega kroga 1. NLB leasing lige sezone 2015/16

1. 7. 2015 - V prostorih Rokometne zveze Slovenije je bil opravljen žreb parov 1. Kroga 1. NLB Leasing lige za sezono 2015/16, obenem pa je bil opravljen še posvet združenja o prihodnosti lige in tekmovalnih sistemih.
2. 7. 2015

Zasedanje članov zbora RZS bo v četrtek, 9. julija, ob 16. uri

2. 7. 2015 - Na osnovi določil Statuta RZS bo 26. zasedanje zbora članov Rokometne zveze Slovenije v četrtek, 9. julija 2015, ob 16. uri v prostorih zveze na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani. Predvidenih je sedem točk dnevnega reda.
1. 7. 2015

Združenje tekmovanja mladih objavilo novi lestvici najbolj uspešnih, na vrhu še naprej Celje Pivovarna Laško

1. 7. 2015 - Na vrhu bistvenih sprememb, v primerjavi s preteklimi sezonami, ni ne v moški, ne v ženski konkurenci. Lani so bili pri dekletih najbolj uspešni pri Mlinotestu, letos so pri Krimu Mercatorju, na tretje mesto pa se je prebil ŽURD Koper. Pri fantih na vrhu še naprej ostaja Celje Pivovarna Laško, na drugem mestu je letos Krka, na tretjem pa Loka.
1. 7. 2015

Slovenija osma na lestvici evropske rokometne zveze

1. 7. 2015 - Evropska rokometna zveza (EHF) vsako poletje objavlja lestvico uspešnosti reprezentančnih selekcij v moški in ženski kategoriji. Slovenija je pri fantih v vseh kategorijah med osem najboljših, ne samo v Evropi, temveč tudi na svetu, čeprav nas denimo ni bilo na lanskem EP na Danskem.
30. 6. 2015

Jutri začetek že 23. Eurofesta po vrsti

30. 6. 2015 - Priprave na letošnji Eurofest gredo počasi h koncu. Prvi so v Koper že prispeli Danci iz ekipe Herlev - Hjorten, glavnino pa v informacijski pisarni pričakujejo v sredo čez dan, ko bo dežurala najštevilčnejša ekipa v sprejemni pisarni v Taverni. Dokončno je prijavljenih 152 ekip iz 18 držav, skupaj bo torej v Kopru prisotnih preko 3.000 udeležencev, ki se jim bodo priključili tudi številni obiskovalci prireditve.
30. 6. 2015

Pregledni trening kandidatov in kandidatk za reprezentanci v rokometu na mivki

30. 6. 2015 - Lani je bilo prvo državno prvenstvo, letos drugo, to poletje pa se ustanavljata tudi članski reprezentanci v rokometu na mivki. Kandidati za žensko in moško reprezentanco bodo tako v soboto, 5.julija, imeli pregledni trening v Ajdovščini.
26. 6. 2015

Krim v skupini z Larvikom, Rostovom in zmagovalcem kvalifikacijskega turnirja

26. 6. 2015 - Rokometašice Krima Mercatorja so dobile nasprotnice v skupinskem delu lige prvakinj v sezoni 2015/16. Krimovke bodo igrale v skupini A, v kateri so še norveški Larvik, ruski Rostov Don in zmagovalec kvalifikacijskega turnirja 2.
26. 6. 2015

Celjani s Kielom, Veszpremom, PSG, Wislo, Zagrebom, Bešiktašem in Flensburgom

26. 6. 2015 - Po žrebu na Dunaju so znane vse štiri skupine v evropski ligi prvakov za sezono 2015/16. Igralci Celja Pivovarne Laško bodo v skupini A igrali z naslednjimi klubi: Kiel (Nemčija), Veszprem (Madžarska), PSG (Francija), Wisla Plock (Poljska), Zagreb (Hrvaška), Bešiktaš (Turčija) in Flensburg (Nemčija).
21. 6. 2015

RK Mivka in sportnaoprema.si sta letošnja državna prvaka v rokometu na mivki

21. 6. 2015 - Rokometni klub Mivka in ekipa sportnaoprema.si sta letošnja državna prvaka v rokometu na mivki. Dekleta iz RK Mivka so za ubranitev lanskega naslova v nedeljskem finalu v Ajdovščini z 2:0 ugnale RK Nazarje, fantje pa so bili v finalnem dvoboju z 2:0 boljši od moštva Ljubljana Warriors. Tretji mesti sta osvojili Ekipa da te skipa in Oaza caffe bar team.
22. 6. 2015

Osmi poletni tabor Uroša Zormana v Savudriji

22. 6. 2015 - Temeljno vodilo ŠD Uroš Zorman je, da športna aktivnost vodi do sreče. Želimo si nasmejanih in veselih otrok, ki bodo sklepali nova prijateljstva, se naučili kaj novega, predvsem pa preživeli enkraten teden na morju in soncu v odlični družbi.