Show menu

27. 8. 2010

Krimovke nastop na turnirju v Dunajvarošu začele z zmago z neverjetnim izidom 46:40

27. 8. 2010 - V prvem krogu memorialnega turnirja Anite Kulcsar v Dunajvarošu na Madžarskem so se rokometašice Krima Mercatorja pomerile z gostiteljicami. Slovenske prvakinje so bile uspešnejše, zmagale pa so z neverjetnim izidom 46:40.
27. 8. 2010

Celjani na turnirju v Doboju tesno izgubili proti Ciudadu Realu, za tretje mesto z Montpellierjem

27. 8. 2010 - Po zmagah proti Slogi (41:25) in Kolubari (34:26) so rokometaši Celja Pivovarne Laško na turnirju v Doboju doživeli prvi poraz. Španski klub Ciudad Real jih je premagal s 30:27, tako da se bodo slovenski prvaki za končno tretje mesto pomerili s francoskim Montpellierjem.
26. 8. 2010

Rokometašice Krima Mercatorja na memorialnem turnirju v Dunajvarošu na Madžarskem

26. 8. 2010 - Rokometašice Krima Mercatorja bodo v petek in soboto nastopile na memorialnem turnirju Anite Kulcsar na Madžarskem. V Dunajvarošu poleg domačega kluba in slovenskih prvakinj nastopata še madžarski Györi in črnogorska Budućnost.
17. 8. 2010

Razpis in kriteriji za organizacijo kvalifikacijske tekme Slovenija - Portugalska za moške

17. 8. 2010 - RZS objavlja razpis in kriterije za organizacijo kvalifikacijske tekme moške članske reprezentance Slovenije proti Portugalski za nastop na evropskem prvenstvu v Srbiji leta 2012. Tekma Slovenija - Portugalska bo v sredo, 27. oktobra 2010.
26. 8. 2010

Na turnirju v Doboju celjski rokometaši suvereno opravili tudi s srbsko Kolubaro iz Lazarevca

26. 8. 2010 - Po visoki zmagi proti domači Slogi (41:25) so rokometaši Celja Pivovarne Laško slavili tudi v drugem krogu mednarodnega turnirja v Doboju. Slovenski prvaki so suvereno opravili s srbsko Kolubaro iz Lazarevca s 34:26.
25. 8. 2010

Celjani v Doboju zlahka odpravili gostitelje, Koprčani odpovedali nastop v Ljubuškem

25. 8. 2010 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško od srede do sobote nastopajo na močnem turnirju v Doboju, v skupinskem delu pa se bodo pomerili s Slogo, Kolubaro in Ciudadom Realom. Cimos bi moral igrati na turnirju v Ljubuškem, a je zaradi številnih poškodb sodelovanje odpovedal.

Intervju s selektorjem kadetske reprezentance Tomažem Juršičem

25. 8. 2010 - V rubriki "INTERVJU" tokrat gostuje Tomaž Juršič, selektor moške kadetske reprezentance Slovenije, ki je na nedavnem EP v Črni gori osvojila osmo mesto. Juršič je v intervjuju ocenil nastop Slovenije na EP, spregovoril o pomanjkljivostih za višjo uvrstitev, pojasnil prednosti in slabosti sedanje slovenske kadetske generacije v primerjavi z vrstniki v Evropi in svetu, presenečenjih in razočaranjih v Črni gori... Vabljeni k zanimivemu branju!
25. 8. 2010

V rubriki "INTERVJU" gostuje Tomaž Juršič, selektor moške kadetske reprezentance Slovenije

24. 8. 2010

V pokalu Pivovarne Union bo nastopilo 28 klubov, v pokalnem tekmovanju za ženske deset

24. 8. 2010 - Prvo dejanje pokala Pivovarne Union za moške v sezoni 2010/11 bo žrebanje parov šestnajstine finala, ki bo v sredo, 1. septembra, na sedežu RZS. Teden dni kasneje bo še žrebanje parov osmine finala pokalnega tekmovanja v ženski konkurenci.
22. 8. 2010

Slovenski kadeti po porazu proti Švedski osvojili končno osmo mesto na EP v Črni gori

22. 8. 2010 - Moška kadetska reprezentanca Slovenije se je na tekmi za končno sedmo mesto na EP v Črni gori pomerila s Švedsko. Uspešnejši so bili Švedi, ki so zmagali s 35:30 (13:11), tako da so Slovenci na koncu osvojili osmo mesto.