Show menu

10. 5. 2013

Ta konec tedna trije finalni turnirji v mlajših starostnih kategorijah

10. 5. 2013 - Zaključek sezone je vedno bližje in zato se zdaj skoraj vsak konec tedna igrajo zaključni turnirji za naslove državnih prvakov v mlajših starostnih kategorijah. Finale mlajših dečkov A bo v soboto, 11. maja na Igu, finale starejših dečkov A bo v soboto, 11., in nedeljo 12. maja v Trebnjem, finale mlajših deklic A pa v nedeljo, 12. maja v Kopru.
9. 5. 2013

Predsedstvo RZS selektorju Borisu Deniču prižgalo zeleno luč za vodenje kluba v tujini

9. 5. 2013 - Selektor slovenske moške članske reprezentance Boris Denič lahko prevzame tudi vodenje kluba v tujini. Tako je na korespondenčni seji sklenilo predsedstvo Rokometne zveze Slovenije, kar pomeni, da ni več ovir za njegovo sodelovanje z beloruskim klubom Dinamo Minsk.
9. 5. 2013

Slovenija na klubski lestvici EHF napredovala na peto mesto in bo še vsaj dve sezoni ohranila dva predstavnika v evropski ligi prvakov

9. 5. 2013 - Evropska rokometna zveza (EHF) je pred dnevi objavila novo lestvico za evropske pokale za tekmovalno sezono 2013/14. Na njej je Slovenija s šestega napredovala na peto mesto in bo še vsaj dve sezoni ohranila dva predstavnika v elitni ligi prvakov.
9. 5. 2013

Kadetinje bodo v soboto, 18. maja, imele enodnevno reprezentančno akcijo na Ptuju

9. 5. 2013 - Čeprav so v kvalifikacijah za las ostale brez nastopa na letošnjem evropskem prvenstvu, bodo varovanke trenerja Milana Ramšaka nadaljevale z reprezentančnimi akcijami. Tako se bo ženska kadetska reprezentanca Slovenije v soboto, 18. maja 2013, zbrala na Ptuju, kjer bo opravila dva treninga.
8. 5. 2013

V sedmem krogu končnice za obstanek v 1. NLB Leasing ligi vse tri zmage ostale doma

8. 5. 2013 - V končnici za obstanek (od 7. do 12. mesta) v 1. NLB Leasing ligi za moške so odigrali tekme sedmega kroga. Na vseh treh tekmah so se veselile domače ekipe: Istrabenz Plini Izola, Ribnica Riko hiše in Jeruzalem Ormož.
7. 5. 2013

Rokometna zveza Slovenije razpisuje usposabljanje za delegate in sodnike 2. kategorije

7. 5. 2013 - Rokometna zveza Slovenije bo skupaj z izvajalcem usposabljanj strokovnih delavcev v športu OKS-Olimp d.o.o. organiziralo usposabljanje za naziva »Rokometni delegat« in« Rokometni sodnik 2. kategorije«.
7. 5. 2013

V končnici za obstanek v 1. NLB Leasing ligi bodo v sredo odigrali tekme sedmega kroga

7. 5. 2013 - Rokometaši v 1. NLB Leasing ligi bodo nadaljevali s tekmami v končnici za obstanek (od 7. do 12. mesta). Vse tri tekme sedmega kroga bodo na sporedu v sredo, 8. maja 2013, ob 19. uri.
7. 5. 2013

RZS in ZRTS razpisujeta novo usposabljanje za naziv »Trener pripravnik rokometa«

7. 5. 2013 - Rokometna zveza Slovenije in Združenje rokometnih trenerjev Slovenije, skupaj z izvajalcem usposabljanje strokovnih delavcev v športu OKS-Olimpom, organizirata usposabljanje za naziv Trener pripravnik rokometa.
6. 5. 2013

Mladinke bodo imele v ponedeljek, 13. maja, enodnevno reprezentančno akcijo v Celju

6. 5. 2013 - V okviru priprav za nastop na letošnjem evropskem prvenstvu, ki bo poleti na Danskem, bodo mladinke nadaljevale z aktivnostmi. Tako se bodo 13. maja dopoldne zbrale v dvorani Golovec v Celju, popoldne pa se bodo pomerile z ekipo Celja Celjskih mesnin.
6. 5. 2013

Letos že štirinajsta izvedba odprtega prvenstva Zasavja v mini rokometu

6. 5. 2013 - Prizadevni rokometni delavci iz Dola pri Hrastniku tudi letos prirejajo odprto prvenstvo Zasavja v mini rokometu (Handball cup Zasavje 2013, www.rk-dol.si/zcup12/index.htm). Odprto prvenstvo je že štirinajsto po vrsti in tudi tokrat je njihov slogan "Rokometna žoga je naša droga".