Show menu

Novice - 2013

11. 7. 2013

Mladinska reprezentanca Slovenije pred odhodom na SP v BiH gladko ugnala Brazilijo

11. 7. 2013 - Na zadnji pripravljalni tekmi pred odhodom na SP so slovenski mladinci premagali še Brazilijo, ki je imela sklepni del priprav na SP, podobno kot vrsta drugih čezmorskih reprezentanc, v Evropi. Slovenci so bili na tej tekmi boljši, tudi vtis z zadnjih dvobojev so še nekoliko popravili.
10. 7. 2013

Ženska mladinska reprezentanca (U-19) jutri na Kopah začenja s pripravami za nastop na EP na Danskem

10. 7. 2013 - Trener Bojan Voglar je priprave za nastop na EP na Danskem razdelil na tri sklope. V prvem bodo njegova varovanke vadile na Kopah, v drugem in tretjem pa v Slovenj Gradcu, kjer bodo odigrale dve tekmi z Avstrijo.
9. 7. 2013

Reprezentanca kadetinj (U-17) slavila v članski kategoriji tradicionalnega Eurofesta v Izoli

9. 7. 2013 - Na letošnjem, že 21. Eurofestu v Izoli je nastopila tudi ženska kadetska reprezentanca (U-17). Dekleta so pod vodstvom trenerja Milana Ramšaka, pomočnice Nina Furlan in vodjo ekipe Marjanom Valenkom nastopile v članski kategoriji ter osvojile prvo mesto.
8. 7. 2013

V četrtek, 11. julija, ob 14. uri bo v Ljubljani 24. seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije

8. 7. 2013 - Na osnovi določil statuta Rokometne zveze Slovenije je predsednik Franjo Bobinac sklical 24. sejo predsedstva RZS. Ta bo v četrtek, 11. julija, ob 14. uri v prostorih Rokometne zveze Slovenije na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani, na dnevnem redu pa je devet točk.
8. 7. 2013

Reprezentanca slovenskih mlajših kadetov (U-17) uspešna na dveh pripravljalnih tekmah v Avstriji

8. 7. 2013 - Po pripravah v Slovenj Gradcu se je reprezentanca mlajših kadetov (U-17) pretekli konec tedna podala v Barnbach na dve pripravljalni tekmi proti sovrstnikom iz Avstrije. Ti bodo prav tako čez dober teden pričeli z nastopi na olimpijskem festivalu evropske mladine v Utrechtu.
7. 7. 2013

Slovenski mladinci šele v končnici tekme v Rdeči dvorani strli odpor reprezentance Kuvajta

7. 7. 2013 - Na pripravljalnem turnirju v Velenju se je moška mladinska reprezentanca Slovenije pomerila še z izbrano vrsto Kuvajta. Slovenski mladinci so odpor žilavih gostov strli šele v končnici dramatične tekme in na koncu zmagali z dvema zadetkoma razlike - bilo je 26:24 (11:14).
6. 7. 2013

Na pripravljalnem turnirju v Velenju slovenski mladinci visoko premagali reprezentanco Rusije

6. 7. 2013 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je na pripravljalnem turnirju v Velenju visoko premagala reprezentanco Rusije. Slovenski mladinci pod vodstvom selektorja Slavka Iveziča so slavili z 29:22 (15:12).
4. 7. 2013

Do nedelje v Velenju vrsta prijateljskih tekem mladinskih reprezentanc, ki se pripravljajo za SP

4. 7. 2013 - Slovenska mladinska reprezentanca, ki se pripravlja za nastop na svetovnem prvenstvu v Bosni in Hercegovini, bo od četrtka do nedelje v Velenju odigrala vrsto prijateljskih tekem z vrstniki iz Srbije, Rusije in Kuvajta.
5. 7. 2013

Moška mladinska reprezentanca Slovenije v Velenju remizirala z vrstniki iz Srbije

5. 7. 2013 - Prvo tekmo v okviru pripravljalnega kampa so slovenski mladinci odigrali proti Srbiji in skupaj s strokovnim vodstvom ugotovili, da jih zadnji teden priprav čaka še veliko dela. Le na trenutke so namreč prikazali tisto, kar od njih pričakuje strokovno vodstvo in tudi rokometna javnost.
5. 7. 2013

V soboto, 6. julija, v Ajdovščini slovesno odpirajo igrišče za igranje rokometa na mivki

5. 7. 2013 - Rokometni zanesenjaki iz Ajdovščine so pred časom, tudi ob pomoči RZS, začeli s projektom »Poletje na grajski mivki«, ki bo ta konec tedna dokončno zaživelo. Osrednji del projekta je peščeno igrišče, ki bo do konca avgusta omogočalo igranje rokometa na mivki, pa tudi odbojke in nogometa na mivki.