Show menu

Novice - 2022

14. 3. 2022

Mitja Janc do 2025 v celjskem dresu

14. 3. 2022 - V članski ekipi Celja Pivovarne Laško bo od naslednje sezone tudi Mitja Janc, prav tako deloma proizvod celjske rokometne šole, saj je že v mlajših selekcijah prišel iz Sevnice, kjer je pred tem nastopal za dečke. V zadnji sezoni je kot posojen igralec član mariborske ekipe, s celjskim klubom pa je sedaj sklenil pogodbo do 2025.
Več
13. 3. 2022

Celjanke do zmage po odličnem drugem polčasu

13. 3. 2022 - V nedeljo je bil odigran drugi obračun 17. kroga modre skupine 1. ženske rokometne lige. Celjanke so še drugič v sezoni premagale Velenjčanke. Tokrat so na domačem parketu zmago slavile s končnim rezultatom 36:24.
Več
6. 3. 2022

Borbenost Slovenkam v Skopju prinesla prepričljivo zmago

6. 3. 2022 - Slovenska ženska članska rokometna reprezentanca je bila v pokalu EHF Euro tudi v drugo boljša od Severne Makedonije. Na gostovanju v Skopju so maloštevilčne izbranke Dragana Adžića z izjemno borbenostjo in odličnim vstopom v drugi polčas gostiteljice odpravile s 27:20.
Več
12. 3. 2022

Krimovke osmič v sezoni na eni tekmi dosegle preko 40 golov, prvi poraz za Koprčanke

12. 3. 2022 - V soboto so bili v 1. ženski rokometni ligi odigrani štirje zaostali obračuni.
Več
12. 3. 2022

Sklenjen je 18. krog Lige NLB

12. 3. 2022 - Po petkovi zmagi Ribničanov in remiju ekip Herza Šmartnega ter Trima Trebnjega je bilo v soboto na vrsti ostalih pet obračunov Lige NLB.
Več
10. 3. 2022

Krimovke znova na vrhu lestvice 1. ženske rokometne lige

10. 3. 2022 - 13. krog Lige NLB so z medsebojnim obračunom sklenile Krimovke in Celjanke. Gostiteljice so po domači zmagi z 34:18 podaljšale niz neporaženosti.
Več
11. 3. 2022

Rokometaši Herza Šmartnega v zadnjih sekundah do remija proti Trebanjcem

11. 3. 2022 - 18. krog Lige NLB bodo odprli rokometaši Urbanscapa Loke, Rika Ribnice, Herza Šmartnega in Trima Trebnjega.
Več
9. 3. 2022

Zmagi ostali v Zagorju in Izoli

9. 3. 2022 - Na sredinih dveh zaostalih tekmah 13. kroga 1. ženske rokometne lige so zmagi slabile Zagorjanke in Izolanke.
Več
9. 3. 2022

Znani pari bojev za uvrstitev na finalni turnir Pokala Slovenije

9. 3. 2022 - Znani so četrtfinalni pari rokometnega Pokala Slovenije za moške. Ples kroglic je na zadnji stopnički pred zaključnim turnirjem prinesel dvoboj trenutno najboljših ekip Lige NLB. Predviden termin tekem je 23. marec.
Več
8. 3. 2022

Velenjčani zmagali na Švedskem

8. 3. 2022 - Rokometaši velenjskega Gorenja so na tekmi zadnjega kroga skupinskega dela evropske lige v predmestju Göteborga premagali švedski Sävehof z 28:27 (11:14).