Show menu

Novice - 2021

Avtor: RK Celje Pivovarna Laško, 3. 2. 2021

Celjani peklenski niz začenjajo v Nantesu

Avtor: RK Celje Pivovarna Laško, 3. 2. 2021 - Rokometaše Celja Pivovarne Laško čaka v četrtek zaostala tekma 7. kroga EHF Lige prvakov, za uvodni preizkus pripravljenosti na izjemen niz tekem v naslednjem mesecu, jih po dolgotrajnem potovanju najprej čaka Nantes.
Več
3. 2. 2021

Zabavne in ustvarjalne priprave na 8. MAKSI izziv

3. 2. 2021 - Roko in Meta ne počivata. Za vse otroke projekta Mini rokomet, MAKSI izzivi sta pripravila zabavno in ustvarjalno pripravo na osmi (nagradni) izziv, ki ga bosta objavila prihodnji teden.
Več
31. 1. 2021

Krimovke suverene na derbiju v Ajdovščini

31. 1. 2021 - Prvi februarski dan v 1. ženski rokometni ligi prinaša veliki derbi. Na obračunu z vrha lestvice si bosta v Ajdovščini nasproti stali zasedbi tamkajšnjega Mlinotesta in Krima Mercatorja. Tekmo, ki se bo v ponedeljek začela ob 20. uri, bo mogoče v živo spremljati na Sportklubu 1 in na Facebook strani Sportklub Slovenija.
Več
30. 1. 2021

Čemas s sireno potopil Škofjeločane

30. 1. 2021 - V soboto sta bili odigrani še dve zaostali tekmi Lige NLB. Jeruzalem Ormož je nadigral Slovenj Gradec in ga ugnal z 28:22, prava drama pa se je odvila v Škofji Loki. LL Grosist Slovan si je tam z golom Matevža Čemasa v zadnji sekundi obračuna priboril tretjo zmago v sezoni (23:22).
Več
30. 1. 2021

Zagorjanke nadaljujejo uspešen niz

30. 1. 2021 - Na uvodni tekmi 15. kroga 1. ženske rokometne lige so se zmage razveselile Zagorjanke. Te so na domačem parketu po preobratu v zadnjih minutah s 23:22 ugnale Koprčanke.
Več
29. 1. 2021

Velenjčani ob povratku Verdinka do zmage nad Koprom

29. 1. 2021 - Ta konec tedna se v Ligi NLB rokometaši vračajo na igrišče. Na sporedu bodo tri zaostale tekme iz prvega dela sezone. V petek bosta led prebili zasedbi Gorenja Velenja in Kopra. Obračun 11. kroga se bo začel ob 18. uri.
Več
27. 1. 2021

Zagorjanke nadaljujejo z zbiranjem točk

27. 1. 2021 - Na sredini zaostali tekmi 9. kroga so rokometašice Zagorja nadaljevale z zbiranjem točk v 1. ženski ligi in uspešnim nizom v letu 2021. Neodločenemu izidu proti ajdovskemu Mlinotestu in zmagi proti Izolčankam so dodale uspeh proti Velenjčankam (27:23).
Več
27. 1. 2021

V Celje prihaja hrvaški mladinski reprezentant

27. 1. 2021 - RK Celje Pivovarna Laško se je za prihodnje obdobje dogovoril za prihod mladega hrvaškega reprezentanta, 20-letnega Anteja Ivankovića.
Več
26. 1. 2021

Krimovke v drugem polčasu do visoke zmage

26. 1. 2021 - Na zaostali tekmi 9. kroga so rokometašice Krima Mercatorja v drugem polčasu nadigrale tekmice iz celjske zasedbe Z'dežele. Na koncu so bile boljše s 37:21. V sredo bo v okviru istega kroga odigrana še tekma med Zagorjem in Velenjem.