Show menu

Novice - 2015

28. 2. 2015

Brežice - Koper 2013 27:27 (13:10)

28. 2. 2015 - Brežičani so tekmo začeli odločno in motivirano. Gostom iz Kopra niso dovolili, da bi se razigrali, saj so prvi zadetek dosegli šele v 5. minuti srečanja (4:1).
Več
28. 2. 2015

Dobova – Črnomelj 36:27 (18:14)

28. 2. 2015 -
Več
28. 2. 2015

GEN – I Zagorje - Mlinotest Ajdovščina 36:19 (12:9)

28. 2. 2015 - Zagorjanke so v nadaljevanju 1. A DRL za ženske prepričljivo ugnale tudi Ajdovke.
Več
27. 2. 2015

Prvi prejemnik nagrade Iztoka Puca je Ormožan Tilen Kosi

27. 2. 2015 - Besede so meso postale. Olimpijski komite Slovenije in Rokometna zveza Slovenije bosta jutri udejanjili dogovor o nagradi v spomin na Iztoka Puca. Prvi prejemnik nagrade je Tilen Kosi, član slovenske reprezentance U-17 in igralec Jeruzalema Ormoža.
Več
28. 2. 2015

Pokal EHF: Velenjčani na gostovanju visoko premagali Pfadi Winterthur

28. 2. 2015 - Igralci Gorenja so v tretjem krogu skupinskega dela v evropskem pokalu EHF gostovali v Švici pri ekipi Pfadi Winterthur. Velenjčani so zmagali kar s 35:26 (16:12) in osvojili drugi par točk v tem evropskem tekmovanju.
Več
1. 3. 2015

V ligi prvakinj prepričljiv poraz Krima Mercatorja proti Thüringerju

1. 3. 2015 - Rokometašice Krima Mercatorja so v 4. krogu glavnega dela lige prvakinj na gostovanju izgubile proti Thüringerju z 21:33 (10:17) in tako dokončno izgubile vse možnosti za napredovanje. Predzadnjo tekmo bodo igrale v petek, ko bodo gostile skopski Vardar.
Več
27. 2. 2015

Slovan - Urbanscape Loka 23:25 (8:8)

27. 2. 2015 - Na prvi petkovi tekmi v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi so rokometaši Slovana izgubili na domačem igrišču. V dvorani na Kodeljevem je bila uspešnejša ekipa Urbanscape Loka z rezultatom 25:23 (8:8).
Več
28. 2. 2015

Jeruzalem Ormož - Trimo Trebnje 24:22 (9:13)

28. 2. 2015 - Ormožani so proti Trimu iz Trebnjega, ki je četrti na lestvici, v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi iztržili osmo zmago v tej sezoni. V dvorani na Hardeku so po preobratu v drugem polčasu zmagali s 24:22 (9:13).
Več
28. 2. 2015

V 1. NLB Leasing ligi po dve zmagi gostiteljev in gostujočih ekip

28. 2. 2015 - Na štirih sobotnih tekmah v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi so se po dvakrat veselili gostitelji in gostje. Doma sta bila uspešna Riko Ribnica in Jeruzalem Ormož, na gostovanju pa Celje Pivovarna Laško in Maribor Branik.
Več
28. 2. 2015

Sviš Ivančna Gorica - Maribor Branik 31:35 (16:14)

28. 2. 2015 - Maribor Branik se je moral v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi zelo namučiti za petnajsto prvenstveno zmago. Mariborčani so gostovali pri ekipi Sviš Ivančna Gorica in zmagali s 35:31 (14:16).