Show menu

Novice - 2009

5. 3. 2009

V Franciji prvi poraz Montpellierja, v Španiji klonil Ademar

5. 3. 2009 - Tako kot v Sloveniji so tudi v drugih državah po Evropi sredi tedna igrali tekme državnega prvenstva. Veliko presenečenje je v Franciji pripravil Tremblay, ki je prizadejal prvi poraz Montpellierju v tej sezoni v francoskem prvenstvu.
Več
4. 3. 2009

V derbiju v Zlatorogu je Gorenje po odličnem drugem polčasu spravilo na kolena Celjane

4. 3. 2009 - V derbiju 18. kroga v prvi slovenski rokometni ligi MIK med Celjem Pivovarno Laško in Gorenjem so se v Zlatorogu veselili gostje, ki so po izenačenem prvem polčasu (13:13) na koncu slavili s 30:26.
Več
4. 3. 2009

Tekma v Švici s tragičnim koncem

4. 3. 2009 - Prijateljska tekma mladih reprezentanc (do 21 let) med Švico in Nemčijo je minila v znamenju tragedije. V prvem polčasu se je nenadoma zgrudil nemški reprezentant Sebastian Feisst, kljub hitri zdravniški pomoči pa je umrl.
Več
4. 3. 2009

Polfinalna para ženskega pokala sta Celeia Žalec - Olimpija in Krka - Krim Mercator

4. 3. 2009 - Na sedežu RZS so izžrebali polfinalna para pokala Slovenije za ženske. Kroglice so odločile, da bosta prvi dan zaključnega turnirja, ki bo 4. in 5. aprila v Tivoliju, tekmi Celeia Žalec - Olimpija in Krka - Krim Mercator.
Več
3. 3. 2009

Žreb polfinalnih parov pokala Slovenije za ženske

3. 3. 2009 - Zaključni turnir letošnjega pokala Slovenije za ženske bo 4. in 5. aprila v dvorani Tivoli v Ljubljani, v sredo, 4. marca, ob 13. uri pa bo na sedežu RZS žrebanje polfinalnih parov.
Več
3. 3. 2009

Celjski klub tudi uradno potrdil odhoda Dragana Gajiča in Davida Špilerja

3. 3. 2009 - Rokometni klub Celje Pivovarna Laško se bo po koncu te sezone sporazumno razšel z organizatorjem igre Davidom Špilerjem in desnim krilom Draganom Gajičem. Ob pogajanjih niso našli skupnega jezika, čeravno imata oba igralca veljavne pogodbe še do leta 2011.
Več
3. 3. 2009

V rubriki INTERVJU tokrat Marta Bon: Uspešni smo lahko tudi brez kril

3. 3. 2009 - V rubriki INTERVJU si lahko preberete pogovor z Marto Bon, trenerko Krima Mercatorja, ki je na vroči stolček sedla pred sezono 2008/09. Vedela je, da jo čaka težavna naloga, a iz dneva v dan se v ekipi kažejo sadovi njenega dela. Z zmago nad Valceo v četrtem krogu lige prvakinj je ohranila celo upanje na polfinale.