12. 8. 2019 - Rokometaši iz Trebnjega bodo imeli v prihajajoči sezoni Lige NLB novega kapetana. Ta čast je pripadla dolgoletnemu rokometašu dolenjskega kluba - Urošu Udoviču.
Več
11. 8. 2019

Drugi polčas odločil zmagovalca

11. 8. 2019 - Kadetska reprezentanca, ki se mudi na SP v Skopju, je izgubila še drugič v zadnjih dneh. Tokrat so bili boljši Hrvati, ki so si ključno prednost priigrali v drugem polčasu. Tekma se je končala z izidom 21:31. Prvo ime Slovenije je bil Staš Jovičič Slatinek z osmimi zadetki.
Več
10. 8. 2019

Slovenija EP za dekleta do 17 let zaključila na 10. mestu

10. 8. 2019 - Slovenska reprezentanca do 17 let je z uvrstitvijo na 10. mesto zaključila evropsako prvenstvo v Celju. Na srečanju za 9. mesto, ki je vodilo na svetovno prvenstvo prihodnje leto na Kitajskem, so po rednem delu, dveh podaljških in kazenskih strelih morale priznati premoč reprezentanci Črne gore (32:31).
Več
9. 8. 2019

Slovenke po zmagi nad Romunijo v boj za 9. mesto

9. 8. 2019 - Slovenska ženska reprezetanca do 17 let je z novo zmago na EP v Celju bližje uvrstitvi na SP na Kitajsko. Drevi je bila boljša od Romunk s 23:20. Najkoristnejša igralka tekme je bila Erin Novak s sedmimi goli.
Več
9. 8. 2019

Kadeti tri gole prekratki

9. 8. 2019 - Slovenska moška reprezentanca do 19 let je na tretji tekmi SP v Skopju morala priznati premoč Špancev. Ti so slavili s 24:21 (10:6). Prvo ime Slovenije je bil Enej Jovičič Slatinek, ki je dosegel pet golov.
Več
8. 8. 2019

Kadeti nadigrali tekmece

8. 8. 2019 - Slovenska kadetska reprezentanca je na SP v Severni Makedoniji s 30:22 (16:9) premagala Savdsko Arabijo. Najboljši igralec tekme je bil Slovenec z dresom št. 5, Enej Jovičič Slatinek, ki je dosegel 7 zadetkov.
Več
7. 8. 2019

Tretja zaporedna zmaga

7. 8. 2019 - Slovenska ženska kadetska izbrana vrsta, ki nastopa na domačem EP, je z zmago nad Portugalsko podaljšala zmagovalni niz na tri zmage. Tokrat je bila v napeti končnici boljša s 25:24. Najkoristnejša igralka tekme je bila Tia Kralj, ki je dosegla tri gole.
Več
7. 8. 2019

Dobra predstava Celja premalo za zmago

7. 8. 2019 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v Magdeburgu odigrali prvo pripravljalno tekmo nove sezone in na njej pustili zelo dober vtis, kar pa ni bilo dovolj za zmago. Domačini so tekmo dobili s 36:34 (18:17).
Več
6. 8. 2019

Gostiteljice nadigrale Nizozemke

6. 8. 2019 - Ženska kadetska izbrana vrsta je še drugič zapored slavila pred domačimi navijači. Slovenke so bile tokrat boljše od Nizozemk. Vodile so od prve do zadnje minute in se razveselile visoke zmage s 30:19. Najboljša igralka tekme je bila Karin Kuralt.
Več
6. 8. 2019

Svetovno prvenstvo otvorili z zmago

6. 8. 2019 - Slovenska moška reprezentanca do 19 let je z rezultatom 35:30 slavila na prvi tekmi svetovnega prvenstva v Severni Makedoniji. Najkoristnejši igralec tekme je bil Tadej Kljun z 11 goli.