Show menu

Intervjuji - 2009

7. 8. 2009

Na mladinskem SP je moška reprezentanca Slovenije zlahka opravila tudi z Grenlandijo

7. 8. 2009 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je na svetovnem prvenstvu v Egiptu dosegla še drugo zmago. Po včerajšnji zmagi proti Libiji (38:15) je na tekmi drugega kroga v skupini C premagala tudi Grenlandijo s 43:31 (21:15). V soboto se bo Slovenija ob 15.30 pomerila z Estonijo.
6. 8. 2009

Slovenski mladinci so v prvem krogu svetovnega prvenstva v Egiptu premagali Libijo z 38:15

6. 8. 2009 - Svetovno prvenstvo v Egiptu je moška mladinska reprezentanca Slovenije po pričakovanju začela z visoko zmago. Moštvo selektorja Slavka Iveziča je premagalo reprezentanco Libije z 38:15 (17:9). Jutri (petek) se bo Slovenija ob 17.30 pomerila z Grenlandijo.
6. 8. 2009

EHF ostro kaznovala romunskega selektorja, podpredsednika zveze in moško reprezentanco

6. 8. 2009 - Potem ko je prejšnji teden kaznovala nemška sodnika Franka Lemmeja in Bernda Ullricha s petletno prepovedjo opravljanja funkcije, je evropska zveza EHF danes izrekla nove kazni. Te so doletele selektorja moške romunske reprezentance Aihana Omerja, podpredsednika tamkajšnje zveze Palauja Petreja in moško izbrano vrsto Romunije.
6. 8. 2009

Na Dunaju izžrebali kvalifikacijske skupine za moško svetovno prvenstvo na Švedskem 2011

6. 8. 2009 - Na sedežu Evropske rokometne zveze (EHF) na Dunaju so izžrebali kvalifikacijske skupine za nastop na svetovnem prvenstvu za moške na Švedskem leta 2011. V sedmih skupinah bo med oktobrom 2009 in januarjem 2010 nastopilo 23 reprezentanc.
5. 8. 2009

V rubriki INTERVJU gostuje Slavko Ivezič, selektor moške mladinske reprezentance

5. 8. 2009 - Slovenska moška mladinska reprezentanca od 6. do 19. avgusta nastopa na svetovnem prvenstvu v Egiptu. Zato je naš tokratni gost v rubriki INTERVJU selektor Slavko Ivezič, ki je ocenil potek priprav, igro sojih izbrancev, predstavil cilje Slovenije in napovedal glavne favorite za kolajne. Vabljeni k zanimivemu branju!
5. 8. 2009

Intervju s Slavkom Ivezičem

5. 8. 2009 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije od 6. do 19. avgusta nastopa na svetovnem prvenstvu v Egiptu. To je že njen sedmi nastop med najboljšimi reprezentancami sveta, najboljši dosežek pa je bronasta kolajna iz Brazilije leta 2003. Pred odhodom v Egipt smo se pogovarjali s selektorjem slovenske izbrane vrste Slavkom Ivezičem, ki je ocenil potek priprav, igro njegovih izbrancev, predstavil cilje Slovenije in napovedal glavne favorite za kolajne.
4. 8. 2009

Izobraževanje za strokovno-organizacijsko delo v športu

4. 8. 2009 - V skladu s sklepom predsedstva Rokometne zveze Slovenije vas obveščamo, da RZS v sodelovanju s Športno izobraževalnim centrom (ŠIC) razpisuje usposabljanje strokovno-organizacijskih delavcev v športu (delegati in tajniki v klubih).
4. 8. 2009

Na slovesu švedskega zvezdnika Stefana Lövgrena tudi Vid Kavtičnik in Roman Pungartnik

4. 8. 2009 - Dvorana v Kielu bo v soboto, 8. avgusta, prizorišče velikega rokometnega spektakla. Aktivno igralsko kariero bo uradno končal švedski zvezdnik Stefan Lövgren, ob tej priložnosti pa bosta tudi tekmi, na katerih se bodo v štirih moštvih predstavili Kielovi nekdanji zvezdniki, svetovna selekcija veteranov, Kielova zasedba za sezono 2009/10 ter moštvo bivših igralcev nemškega kluba. Slovenske barve bosta zastopala Vid Kavtičnik in Roman Pungartnik.
3. 8. 2009

Krim Mercator v letošnji tekmovalni sezoni načrtuje vrnitev v evropski vrh

3. 8. 2009 - Rokometašice Krima Mercatorja imajo v prihajajoči sezoni 2009/10 visoke cilje. Na Galjevici namreč načrtujejo uvrstitev v polfinale evropske lige prvakinj in na finalni turnir četverice v regionalni ligi, na domačem prizorišču pa osvojitev dvojne krone (državno prvenstvo in pokal Slovenije).
2. 8. 2009

Selektor mladinske reprezentance Slavko Ivezič izbral igralce za SP v Egiptu

2. 8. 2009 - Slavko Ivezič, selektor moške mladinske reprezentance Slovenije, je izbral 16 igralcev, ki bodo anstopili na bližnjem svetovnem prvenstvu v Egiptu. Med igralci, ki so bili na pripravah, bodo v domovini ostali Blaž Fink, Miloš Djurdjevič in Primož Drožina.