Show menu

Novice

15. 10. 2017

Gorenje Velenje se z Norveške vrača brez točk

15. 10. 2017 - Rokometaši Gorenja Velenja so v 5. kolu Lige prvakov gostovali pri Elverumu in izgubili z 29:28.
Več
14. 10. 2017

Skušek Riko Ribnico popeljal do zmage

14. 10. 2017 - Riko Ribnica je v 6. kolu Lige NLB gostovala v Kopru in po golu Janeza Skuška v zadnji minuti srečanja prišla do zmage z 31:30 in tretjega mesta na lestvici.
Več

Celjani v dvorani Zlatorog do točke

14. 10. 2017 - Celje Pivovarna Laško je na srečanju 5. kola Lige prvakov gostil Meškov Brest in si po slabšem drugem delu drugega polčasa priigral točko (33:33).
Več

Krim Mercator po izjemnem zaključku do prvega para točk

14. 10. 2017 - Rokometašice Krima Mercatorja so odigrale prvo domačo tekmo evropske Lige prvakinj in po odličnem drugem polčasu prišle do prvega para točk.
Več

Gorenje Velenje v Skandinaviji po novo zmago

14. 10. 2017 - Rokometaši Gorenja Velenja bodo prvo polovico nastopov v prvem delu VELUX EHF Lige prvakov to nedeljo sklenili v Skandinaviji. V 5. kolu skupine C se bodo na jugovzhodu Norveške pomerili z Elverumom. Tekma bo na sporedu v nedeljo ob 17. uri, v živo pa jo bo moč spremljati na Šport TV 1.
Več
13. 10. 2017

Krimovke nestrpno pričakujejo prvo domačo tekmo Lige prvakinj

13. 10. 2017 - Rokometašice Krima Mercatorja v drugem kolu evropske Lige prvakinj čaka prvi novinec. V soboto, 14. oktobra, ob 15. uri, se bodo pomerile proti danskemu Nykøbingu.
Več

Celjski rokometaši si proti Meškov Brestu želijo glasne podpore

13. 10. 2017 - Rokometaše Celja Pivovarne Laško v 5. krogu Velux EHF Lige prvakov čaka dvoboj proti Meškov Brestu, ekipi, s katero so se v tej sezoni že pomerili v okviru SEHA lige. Tisto srečanje so dobili Belorusi, ekipi pa sta si v prejšnji sezoni nasproti stali štirikrat. V SEHA ligi je vsaka ekipa zmagala po enkrat, medtem ko sta se obe tekmi v ligi prvakov končali z remijem.
Več
12. 10. 2017

Mačkovšek v Celju do 2020

12. 10. 2017 - V RK Celje Pivovarna Laško so danes podaljšali sodelovanje s slovenskim reprezentantom, Borutom Mačkovškom, ki je pogodbo podaljšal do leta 2020.
Več

Velenjski rokometaši sprejeli vabilo 9-letnega navijača Luke

12. 10. 2017 - Včasih je potrebno resnično malo, da nekomu polepšaš dan. Že malenkost lahko dan povsem obrne na glavo. Ravno to se je ta teden zgodilo 9-letnemu Luki, nadobudnemu rokometašu in gorečemu navijaču RK Gorenje Velenje. Da ga je torkovo popoldansko sonce še bolj obsijalo, so z nenapovedanim obiskom na domu poskrbeli Rok Zaponšek, Rok Golčar in Nejc Cehte, sicer igralci članske ekipe slovenskega podprvaka.
Več

Žiga Mlakar najboljši igralec 4. kroga Lige prvakov

12. 10. 2017 - Desni zunanji rokometaš Celja Pivovarne Laško Žiga Mlakar je najboljši igralec četrtega kroga lige prvakov, ob tem pa je bil izbran še v najboljšo sedmerico kroga. Mlakar je v četrtem krogu, ko so se Celjani merili s Paris Saint Germainom, dosegel 10 golov, skupaj jih ima že 32 in je drugi najučinkovitejši posameznik lige prvakov.