Show menu

5. 3. 2019

Nov dres slovenske reprezentance že naprodaj

5. 3. 2019 - Stadionshop ima v sodelovanju z Rokometno zvezo Slovenije na zalogi celotno kolekcijo, vsa naročila pa odpremi še isti delovni dan. Na vsa naročila nad 60 EUR nudi tudi brezplačno dostavo.
5. 3. 2019

Slovenke pred kvalifikacijami za SP na pripravljalni turnir v Poreč

5. 3. 2019 - Slovenska ženska članska reprezentanca bo v Portorožu opravila štiridnevne priprave in nato konec tedna preživela v Poreču, na pripravljalnem turnirju.
4. 3. 2019

Krimovke zlahka ugnale Koprčanke

4. 3. 2019 - Rokometašice Krima Mercatorja so proti Koprčankam (16:38) prepričljivo opravile delo v zaostali tekmi 15. kola, do sprememb na lestvici pa ni prišlo.
4. 3. 2019

Uroš Zorman se bo priključil strokovnemu štabu moške članske reprezentance

4. 3. 2019 - Izbrani vrsti se bo pridružil že aprila, ko sta na sporedu kvalifikacijski tekmi z Nizozemsko.
3. 3. 2019

Celjani po porazu na Danskem zadnji v skupini B lige prvakov

3. 3. 2019 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na današnji tekmi zadnjega kroga evropske lige prvakov v gosteh izgubili proti danskemu Skjernu z 32:35.
2. 3. 2019

Koprčani v Novem mestu Krki močno otežili pot v ligo za prvaka

2. 3. 2019 - Sobota je v 20. kolu Lige NLB postregla z odličnim in izenačenim rokometom. Zmaga dne gre Koprčanom, ki so na težkem gostovanju zmagali in si praktično že zagotovili nastop v ligi za prvaka, medtem ko so Krkaši s tem porazom pred težko nalogo za uvrstitev v najboljšo šesterico (30:31).
2. 3. 2019

Krimovke dočakale zmago na Kodeljevem

2. 3. 2019 - Ljubljančanke so izpolnile željo po tem, da se od domačih navijačev v tej sezoni lige prvakinj poslovijo z zmago. Ta je bila povsem zaslužena, saj so bile domačinke praktično ves čas v ospredju. Zmaga, prva po štirih zaporednih porazih, je bila dobrodošla, a so rokometašice Krima Mercatorja že pred tem izgubile možnosti za četrtfinale.

Žalčanke na derbiju 16. kola 1. A ŽRL odpihnile Celjanke

1. 3. 2019 - Glede na to, da je bila pred tekmo razlika na lestvici 1. A ŽRL le tri točke, smo pričakovali bolj izenačen obračun med igralkami ekip Z'Dežele in Zelenih Dolin. Do konca prvega polčasa so Celjanke še nekako dohajale svoje nasprotnice, v začetku drugega dela, pa je ekipa iz Žalca dokončno strla odpor nasprotnic in zmagala s 30:17 (12:7).
1. 3. 2019

Krimovke se želijo od sezone LP posloviti z domačo zmago

1. 3. 2019 - Rokometašice Krima Mercatorja bodo v soboto ob 15. uri na Kodeljevem igrale svojo predzadnjo tekmo v tej sezoni lige prvakinj. V 5. krogu glavnega dela bodo gostile Bukarešto. Tekma za Ljubljančanke ne bo rezultatsko pomembna, saj nimajo več možnosti za četrtfinale, kljub temu pa napovedujejo igro na zmago.
1. 3. 2019

Evropska rokometna zveza je na pobudo RZS sprožila postopek za spremembo pravil rokometne igre

1. 3. 2019 - Pobuda k spremembi pravil rokometne igre, ki sta jo predsednik Franjo Bobinac in predsedstvo Rokometne zveze Slovenije sprožila na lanskem EP v Zagrebu je očitno padla na plodna tla.