Show menu

Novice

29. 9. 2020

Trebanjci v skupinskem delu Lige EHF!

29. 9. 2020 - Pred rokometaši trima Trebnjega je ena izmed najpomembnejših tekem te sezone, na kateri si lahko z zmago proti madžarskemu Balatonfurediju zagotovijo skupinski del Lige EHF ter velik uspeh kluba.
Več
29. 9. 2020

Celjani tudi z navijači proti Zarabčevemu Kielu

29. 9. 2020 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško pričakujejo THW Kiel, poleg tega pa se veselijo, da bodo na tribunah prvič v tej sezoni pozdravili omejeno število navijačev.
Več
28. 9. 2020

Okužbi s koronavirusom v Velenju in Zagorju

28. 9. 2020 - Novi koronavirus je, žal, zašel tudi v prvoligaške ekipe. Iz RK Gorenje Velenje in RŽK Zagorje so sporočili, da so testiranja v vsaki zasedbi potrdila okužbo s COVID-19 pri eni osebi.
Več
28. 9. 2020

Zarabec nemški superpokalni prvak

28. 9. 2020 - Aktualni nemški prvak iz Kiela je osvojil prvo lovoriko v novi sezoni. Na obračunu za nemški Superpokal je bil v Düsseldorfu z 28:24 boljši od Flensburga. Za Kiel je to jubilejni 10 superpokalni naslov, prvi po letu 2015.
Več
27. 9. 2020

Celjani svojo moč pokazali tudi v Dobovi

27. 9. 2020 - Aktualni slovenski rokometni prvaki iz Celja so tudi na tekmi 4. kroga Lige NLB pokazali svojo moč. Na nedeljskem gostovanju pri zasedbi Dobove, ki je prvič po prenovi zaigrala v domači dvorani, so slavili zmago s 37:22.
Več
26. 9. 2020

Ormožani nadigrali podprvake, Ljubljana do zgodovinske zmage

26. 9. 2020 - V soboto se bo nadaljeval 4. krog Lige NLB. Tekma med Urbanscape Loko in Gorenjem Velenjem je zaradi zdravstvenih težav v gostujoči ekipi prestavljena na kasnejši termin. Vsi ostali obračuni bodo odigrali po predvidenem sporedu.
Več
26. 9. 2020

Smonkarjeva rešetala gol Ptuja, Šoberlova zaklenila vrata Zagorja

26. 9. 2020 - V soboto so bile v 1. ženski rokometni ligi na sporedu tri tekme 4. kroga. Velenjčanke so po zaslugi Tjaše Smonkar, ki je v zadnjih devetih minutah dosegla pet izmed šestih golov svoje ekipe, ohranile celo kožo proti Ptuju (27.24), vratarka Neja Šoberl pa je z obrambami v zadnjih minutah pomagala Zagorju do uspeha v Kopru (30:29). Zmage so se z odličnim prvim polčasom na gostovanju v Litiji razveselile še Izoljanke.
Več
25. 9. 2020

Dolenjski derbi Trebanjcem, vijolični boljši v Ljubljani

25. 9. 2020 - Po štirih tekmah Lige NLB rokometaši Trima Trebnjega ostajajo pri polnem izkupičku. V petek so v domači dvorani na dolenjskem derbiju uspeli zajeziti novomeško Krko (32:27). Z zmago manj se lahko pohvalijo Mariborčani, ki so bili isti dan uspešni na Kodeljevem (32:25).
Več
25. 9. 2020

Ker ni rad tekel, je postal vratar

25. 9. 2020 - V 3. krogu Lige NLB se je moštvo Jeruzalema Ormoža vpisalo drugo zmago. Velik del zaslug zanjo so v Prlekiji pripisali šele 18-letnemu vratarju Alešu Zemljiču.
Več
24. 9. 2020

Žalčankam po preobratu lokalni derbi s Celjankami

24. 9. 2020 - S četrtkovim lokalnim derbijem v Žalcu se za rokometašice v 1. ženski rokometni ligi začenja 4. krog. Domači zasedbi Zelenih dolin se bo zoperstavila celjska ekipa Z'dežele. Obračun, ki se bo začel ob 19.30, bo mogoče spremljati tudi v neposrednem spletnem prenosu na Facebooku žalskega kluba.