Show menu

30. 7. 2009

Slovenski mladinci zlahka premagali Kuvajt

30. 7. 2009 - Tudi na drugi pripravljalni tekmi za nastop na svetovnem prvenstvu v Kuvajtu je mladinska reprezentanca Slovenija premagala Kuvajt. Tokrat je bilo 35:28 (19:13) za mlade Slovence, ki se bodo pred odhodom na SP z izbrano vrsto Kuvajta pomerili še enkrat.
30. 7. 2009

Branko Bedekovič podpisal petmesečno pogodbo s Celjem Pivovarno Laško

30. 7. 2009 - Nekdanji slovenski reprezentant Branko Bedekovič je danes podpisal petmesečno pogodbo o sodelovanju s Celjem Pivovarno Laško, ki se izteče letošnjega decembra, so sporočili iz celjskega kluba.
29. 7. 2009

Mladinke na preizkušnji z Madžarkami klonile

29. 7. 2009 - Slovenska mladinska reprezentanca, ki se pripravlja na evropsko prvenstvo na Madžarskem, je v Veliki Nedelji odigrala prvo izmed štirih prijateljskih tekem. Tokrat so bile Madžarke močnejše, v petek se bodo Slovenke še enkrat pomerile z njimi.
29. 7. 2009

Večina slovenskih prvoligašev začela priprave

29. 7. 2009 - Za rokometaše v slovenskih klubih je počitnic bolj ali manj konec. Večina prvoligašev na čelu z novincema iz Krškega in Maribora je že začela priprave na novo sezono. Prvi so s treningi štartali v Ljubljani pri Slovanu, zadnji naj bi v Kopru prihodnji ponedeljek.
29. 7. 2009

V Londonu začeli z gradnjo olimpijske dvorane

29. 7. 2009 - V Londonu, kjer bodo leta 2012 potekale poletne olimpijske igre, so začeli z gradnjo rokometne dvorane. Tam se bodo Britancem predstavili športniki v - za njih - najmanj znani panogi – rokomet je namreč na Otoku velika neznanka.
28. 7. 2009

Kako do vstopnic za mladinsko EP na Madžarskem?

28. 7. 2009 - Mladinska ženska reprezentanca bo prvo tekmo evropskega prvenstva na Madžarskem odigrala 14. avgusta v Györu proti Avstriji (ob 18.30). Dan kasneje jo čaka obračun z Norveško, 16. avgusta pa se bo v mestu Papa pomerila še z Španijo. Vstopnice za ogled obračunov že lahko kupite.
27. 7. 2009

Obvestilo RK Celje Pivovarna Laško glede odločitve arbitraže RZS v primeru Mihe Žvižeja

27. 7. 2009 - Rokometni klub Celje Pivovarna Laško je danes izdal pisno obvestilo glede odločitve arbitražne komisije Rokometne zveze Slovenije v primeru Mihe Žvižeja in njegovega prestopa v Gorenje iz Velenja. V nadaljevanju v celoti objavljamo vsebino obvestila celjskega kluba.
27. 7. 2009

Dominik Klein okužen z virusom nove gripe

27. 7. 2009 - Epidemija nove (prašičje) gripe je prišla tudi v rokometne vode. Virus je namreč napadel tudi Dominika Kleina, levokrilnega igralca nemškega prvaka Kiela in reprezentance Nemčije.
27. 7. 2009

Roman Pungartnik od aktivnega igralca v direktorske vode

27. 7. 2009 - Še pred kratkim je bil aktiven igralec in član švicarskega Kadettna, poleti se je vrnil v domovino, Rokometna Zveza Slovenije pa je v njem videla primernega moža za direktorsko vlogo moških reprezentanc. Roman Pungartnik bo odslej vezni člen med stroko in krovno organizacijo.
26. 7. 2009

Mladi Slovenci na tekmi na Češkem premagali gostitelje letošnjega svetovnega prvenstva

26. 7. 2009 - Slovenska mladinska moška reprezentanca je na prijateljski tekmi na Češkem premagala Egipt, ki bo avgusta gostil svetovno prvenstvo. Mladi Slovenci so bili boljši z zadetkom razlike (27:26), jutri pa jih čaka še ena tekma proti Čehom.