Show menu

6. 8. 2010

Mladinska reprezentanca danes proti Portugalski v boj za vozovnico za finale EP na Slovaškem, v prvem polfinalu Danska premagala Nemčijo

6. 8. 2010 - Na EP na Slovaškem čaka moško mladinsko reprezentanco Slovenije danes polfinalni obračun s Portugalsko. Ob 20. uri se bodo slovenski mladinci proti Portugalcem v Bratislavi potegovali za vozovnico za nedeljski finale. Na prvi polfinalni tekmi je Danska premagala Nemčijo z 28:27.
6. 8. 2010

Kvalifikacijski turnirji za ligo prvakinj bodo na Danskem, v Grčiji, Makedoniji in na Poljskem

6. 8. 2010 - Evropska zveza je sporočila imena gostiteljev letošnjih štirih kvalifikacijskih turnirjev za uvrstitev v ligo prvakinj. Štiri turnirje za štiri prosta mesta med evropsko elito bodo od 17. do 19. septembra gostili Danska, Grčija, Makedonija in Poljska.
5. 8. 2010

IHF za najboljšo rokometašico izbral Svetlano Kitić, za najboljšega igralca le štirje kandidati

5. 8. 2010 - V anketi na spletni strani Mednarodne rokometne zveze (IHF) so za najboljšo rokometašico vseh časov izbrali Srbkinjo Svetlano Kitić. Zdaj poteka glasovanje za najboljšega igralca v zgodovini rokometa, IHF pa je dal na razpolago le štiri rokometaše.
5. 8. 2010

Polfinale EP: v petek ob 17.30 Nemčija - Danska, ob 20. uri Slovenija - Portugalska

5. 8. 2010 - Prireditelji mladinskega EP na Slovaškem so delno spremenili urnik zaključnega dela tekmovanja. Tako bo Slovenija polfinalno tekmo proti Portugalski igrala v petek, 6. avgusta, ob 20. uri, ob 17.30 pa se bosta pomerili Nemčija in Danska.
4. 8. 2010

Povratniki v prvoligaško druščino iz Novega mesta že pridno trenirajo

4. 8. 2010 - Rokometaši Krke, ki so se po minuli sezoni vrnili v prvo ligo, so že začeli s pripravami na novo sezono. V moštvu trenerja Benjamina Teraša je kar nekaj igralskih sprememb.
4. 8. 2010

Slovenski mladinci so premagali Španijo in se uvrstili v polfinale EP na Slovaškem

4. 8. 2010 - Z zmago proti Španiji z 29:26 si je moška mladinska reprezentanca Slovenije na evropskem prvenstvu na Slovaškem priigrala napredovanje v polfinale. V petkovem polfinalu se bodo slovenski rokometaši pomerili s Portugalsko, drugi par pa je Nemčija - Danska.
4. 8. 2010

Znane natančne ure kvalifikacijskega turnirja povabljencev za ligo prvakov v Karlsruheju

4. 8. 2010 - Kvalifikacijski turnir povabljencev ("wild card") ligo prvakov bo septembra v Karlsruheju, evropska zveza (EHF) pa je danes objavila natančne ure tekem tekmovanja, na katerem bo nastopilo tudi Gorenje Velenje.
3. 8. 2010

Proti Nemčiji so slovenski mladinci doživeli prvi poraz na letošnjem EP na Slovaškem

3. 8. 2010 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je na EP na Slovaškem doživela prvi poraz. Na uvodni tekmi drugega dela tekmovanja jo je premagala Nemčija z 31:25 (14:11), odločilno tekmo za napredovanje v polfinale pa bodo Slovenci igrali v sredo, 4. avgusta, ob 20. uri proti Španiji.
3. 8. 2010

EHF spet prisiljen odpovedati evropski klubski superpokal za moške in ženske

3. 8. 2010 - Že drugo leto zapored je morala evropska zveza (EHF) odpovedati evropski klubski superpokal za moške in ženske. Na Dunaju namreč niso uspeli najti prirediteljev oziroma denarja za organizacijo tega tekmovanja.
3. 8. 2010

Mladince na EP na Slovaškem čaka danes obračun z aktualnimi svetovnimi prvaki Nemci

3. 8. 2010 - Slovensko moško mladinsko reprezentanco čaka nova preizkušnja na evropskem prvenstvu na Slovaškem. Na prvi tekmi drugega dela EP se bodo mladi Slovenci danes ob 20. uri v Bratislavi pomerili z Nemčijo, aktualnim svetovnim prvakom v tej kategoriji.