Show menu

Zvezda se bliža Krimovi skupini

18. 9. 2010 - Na kvalifikacijskem turnirju za uvrstitev v ligo prvakinj, ki se igra v Patrasu v Grčiji, se bo zmagovalec pridružil skupini D, v kateri igra tudi Krim Mercator. Pred zadnjim dnem ima največ možnosti za to ruska Zvezda Zvenigorod.
18. 9. 2010

Koprčani, Celjani in Škofjeločani visoko zmagali, Slovan se je dobro upiral Gorenju, dvoboj novincev v ligi je dobilo Šmartno

18. 9. 2010 - V drugem krogu v prvi slovenski ligi za moške je so za tri visoke zmage poskrbeli rokometaši Celja Pivovarne Laško, Cimosa in Loke. Gorenje se je v Rdeči dvorani precej namučilo s Slovanom, Ribničani so doma tesno premagali Trimo, dvoboj novincev v ligi pa je dobilo Šmartno.
18. 9. 2010

Olimpija in Zagorje brez zmagovalca, slovenske prvakinje slavile kar s "plus 22"

18. 9. 2010 - V derbiju drugega kroga v prvi slovenski ligi za ženske (1. Liga z dežele) sta se pomerila Olimpija in Zagorje GEN-I. Tekma v Ljubljani se je končala brez zmagovalca (31:31). Aktualne slovenske prvakinje z Galjevice so proti Velenjčankam zmagale kar s 45:23.
17. 9. 2010

Konec tedna znani še zadnji štirje udeleženci v letošnji evropski ligi prvakinj

17. 9. 2010 - Od danes do nedelje potekajo štirje kvalifikacijski turnirji za uvrstitev med šestnajst najboljših klubov v letošnji evropski ligi prvakinj. Zmagovalec turnirja v Patrasu v Grčiji bo med evropsko elito zaigral v skupini, v kateri nastopa tudi Krim Mercator.
17. 9. 2010

Celjski trener Zvonimir Serdarušić kaznovan z enomesečno prepovedjo vodenja tekem, kazen tudi za Jureta Podkrajška in Iztoka Korparja

17. 9. 2010 - Zaradi rdečega kartona, ki ga je dobil na tekmi prvega kroga ligaškega tekmovanja proti Trimu v Trebnjem, je Zvonimirja Serdarušića, trenerja Celja Pivovarne Laško, doletela kazen. Disciplinski sodnik ga je kaznoval z enomesečno prepovedjo vodenja tekem in plačilom 200 evrov.
15. 9. 2010

Na selektorski klopi reprezentance Hrvaške je Lina Červarja zamenjal Slavko Goluža

15. 9. 2010 - Moška članska reprezentanca Hrvaške je dobila novega selektorja. Potem ko dosedanji selektor Lino Červar ni želel podaljšati pogodbe, je njegovo vlogo prevzel dosedanji pomočnik v reprezentanci Slavko Goluža.
13. 9. 2010

Javno žrebanje sodniških parov za tekme šestnajstine finala pokala Pivovarne Union

13. 9. 2010 - Na sedežu RZS je potekalo javno žrebanje sodniških parov za tekme šestnajstine finala pokala Pivovarne Union. Enajst tekem pokalnega tekmovanja bo na sporedu v sredo, 15. septembra, ena (Šmartno Herz Factor banka - Ribnica Riko hiše) pa teden dni kasneje.
11. 9. 2010

Celjani dobili derbi proti Trimu v Trebnjem, Slovenj Gradec uspešen proti Ormožanom

11. 9. 2010 - Derbi prvega kroga v slovenski ligi za moške v Trebnjem so dobili rokometaši Celja Pivovarne Laško, ki so premagali Trimo z 38:31. Novo sezono je z zmago začel tudi Slovenj Gradec, ki je doma z zadetkom razlike premagal Ormožane (28:27).
11. 9. 2010

Krim Mercator s "plus 24" iz Ajdovščine, Pirančanke doma klonile proti Velenjčankam

11. 9. 2010 - V prvem krogu v prvi ženski članski ligi je velenjski Veplas zmagal proti Piranu v gosteh (34:31), Mercator Tenzor Ptuj pa je bil na domačem igrišču uspešnejši od Celjank (42:37).

Jerome Fernandez iz Ciudada Reala v Kiel

11. 9. 2010 - Jerome Fernandez, dosedanji igralec Ciudada Reala in reprezentant Francije, je podpisal pogodbo z nemškim Kielom. Nemcem je Fernandez obljubil enoletno zvestobo.