Show menu

22. 9. 2010

Celjani visoko premagali goste iz Ribnice

22. 9. 2010 - V vnaprej odigrani tekmi tretjega kroga v prvi slovenski rokometni ligi za moške so rokometaši Celja Pivovarne Laško gostili Ribnico Riko hiše. Uspešnejši so bili aktualni slovenski prvaki, ki so zmagali z 39:29.
15. 9. 2010

Pokal Pivovarne Union: Celjani zlahka v gosteh proti Veliki Nedelji, prvoligaška derbija visoko dobila Maribor Branik in Loka

15. 9. 2010 - V pokalu Pivovarne Union je danes na sporedu enajst tekem šestnajstine finala. Rokometaši Celja Pivovarne Laško so visoko slavili na gostovanju pri Veliki Nedelji, prvoligaška derbija pa sta se končala z zmagama Maribora Branika in Loke.
21. 9. 2010

IHF bo končno segel v blagajno

21. 9. 2010 - Mednarodna rokometna zveza (IHF) se je zavezala, da bo v času moškega svetovnega prvenstva, ki bo od 13. do 30. januarja prihodnje leto na Švedskem, klubom namenila več kot milijon švicarskih frankov. Do teh sredstev (gre za odškodnine za igralce) bodo upravičena le moštva rokometašev, ki bodo nastopili na SP.

Boris Denič mesec dni trener Celjanov

21. 9. 2010 - Zaradi zdravstvenih težav trenerja Zvonimirja Serdarušića in enomesečne kazni, ki jo je dobil s strani ZROPS-a, je rokometni klub Celje Pivovarna Laško sklenil enomesečno sodelovanje z Borisom Deničem. Ta bo v tem času opravljal funkcijo prvega trenerja celjskega kluba.

Začetek 18. sezone v evropski ligi prvakov

21. 9. 2010 - S tekmama St. Petersburg – Bosna Sarajevo in Ciudad Real – Flensburg v skupini D se v sredo, 22. septembra, začenja že 18. sezona v evropski ligi prvakov. Med 24 klubi iz 15 držav bodo slovenske barve branili rokometaši Celja Pivovarne Laško, naslov evropskega prvaka pa Kiel.
21. 9. 2010

Ženska članska reprezentanca na pripravah v Podčetrtku, od petka do nedelje nastop na mednarodnem turnirju na Hrvaškem

21. 9. 2010 - V okviru priprav na decembrsko evropsko prvenstvo na Danskem in Norveškem se je ženska članska reprezentanca Slovenije zbrala na pripravah v Podčetrtku. Tam bo ostala do četrtka, nato pa potuje v Osijek na Hrvaško, kjer jo od petka do nedelje čaka nastop na mednarodnem turnirju Croatia Cup.
20. 9. 2010

Razpisa za usposabljanje za trenerja pripravnika (1. stopnja) in trenerja rokometa (2. stopnja)

20. 9. 2010 - Združenje rokometnih trenerjev Slovenije (ZRTS) posreduje razpisa za usposabljanje za naziva trener pripravnik (1. stopnja) in trener rokometa (2. stopnja). Usposabljanje je brezplačno zaradi sofinanciranja Evropskega socialnega sklada EU in Ministrstva za šolstvo in šport Republike Slovenije.
3. 9. 2010

V Ljubljani strokovni seminar sodnikov, kontrolorjev in delegatov ZDRSS za sezono 2010/11

3. 9. 2010 - Na Fakulteti za šport v Ljubljani bo v soboto, 4. septembra, od 9. ure dalje strokovni seminar sodnikov, kontrolorjev in delegatov ZDRSS (Zveze društev rokometnih sodnikov Slovenije). Namenjen je vsem tistim, ki so na listah državnih lig za tekmovalno sezono 2010/11.
20. 9. 2010

Celjski klub se je z izjavo za javnost odzval na kazen za trenerja Zvonimirja Serdarušića

20. 9. 2010 - Zaradi rdečega kartona, ki ga je dobil na tekmi proti Trimu v Trebnjem, je disciplinski sodnik 1. SRL za moške Branko Celar kaznoval Zvonimirja Serdarušića, trenerja Celja Pivovarne Laško, z enomesečno prepovedjo opravljanja funkcije. Danes se je na izrečeno kazen z izjavo za javnost, ki jo objavljamo v celoti, oglasil tudi celjski klub.
19. 9. 2010

Ruska Zvezda zadnji nasprotnik Krima Mercatorja v skupini D v ligi prvakinj, med evropsko elito še Randers, Sävehof in Korvex

19. 9. 2010 - Rokometašice ruske ekipe Zvezda Zvenigorod so zadnje nasprotnice Krima Mercatorja v skupini D v letošnji ligi prvakinj. Rusinje so na kvalifikacijskem turnirju v Grčiji premagale vse tri nasprotnice in osvojile prvo mesto. Med evropsko elito so se uvrstili še danski Randers, švedski Sävehof in madžarski Korvex.