Show menu

Novice

18. 1. 2017

2017. gol na SP 2017 je pripadel Mateju Gabru

18. 1. 2017 - Matej Gaber je na tekmi proti Tuniziji dosegel pomemben gol - 2017. na svetovnem prvenstvu 2017.
Več
18. 1. 2017

18. 1. 2017 - Slovenija je proti Tuniziji po zaostanku petih zadetkov remizirala z golom Blaža Janca po odlični podaji Mihe Zarabca. Sijajno navezo si lahko ogledate v videu.
Več
17. 1. 2017

Slovenija po veliki borbi izvlekla točko proti Tuniziji

17. 1. 2017 - V 4. kolu svetovnega prvenstva v Franciji je slovenska moška članska reprezentanc z 28:28 remizirala proti Tuniziji, proti kateri je nekaj več kot šest minut pred koncem zaostajala s petimi goli.
Več
17. 1. 2017

Bregar na čelu Krima Mercatorja vsaj do leta 2020!

17. 1. 2017 - Rokometni klub Krim Mercator počasi stopa v odločilni del te sezone, klubsko vodstvo pa je že zavihalo rokave pri sestavi ekipnega mozaika v prihodnje. Velik del slednjega bo še naprej tvoril trener Uroš Bregar, ki bo v slovenski prestolnici ostal vsaj do leta 2020!
Več
17. 1. 2017

Kadetinje in mladinke na Češkem odigrale štiri tekme

17. 1. 2017 - Slovenske rokometašice do 17 in 19 let so v češkem Hodoninu odigrale štiri pripravljalne tekme z gostiteljicami, ki so služile kot pregled igralk pred prihajajočimi evropskimi prvenstvi, tudi domačem U19, ki bo v Celju potekalo od 27. julija do 6. avgusta.
Več
16. 1. 2017

Proti Tuniziji za četrto zmago in vsaj drugo mesto

16. 1. 2017 - Slovenska moška članska reprezentanca bo v torek, 17. januarja, ob 17.45 odigrala četrto tekmo na svetovnem prvenstvu v Franciji. Nasproti ji bo stala vselej neugodna Tunizija.
Več
16. 1. 2017

Izvrstna predstava proti Makedoncem za tretjo zmago na SP

16. 1. 2017 - Slovenski rokometaši so v tretjem dvoboju skupinskega dela dosegli tretjo zmago, po Angolcih in Islandcih so na kolena po sijajni predstavi položili še Makedonce (29:22).
Več
16. 1. 2017

Navijaške majice med SP 2017 20% ceneje!

16. 1. 2017 - Slovenski navijači, pozor! Med svetovnim prvenstvom 2017 v Franciji, na katerem odlično nastopa tudi Slovenija, si lahko navijaške majice zagotovite s posebnim 20% popustom!
Več
15. 1. 2017

15. 1. 2017 - Slovenija je proti Islandiji v 2. kolu SP 2017 odigrala dramatično končnico, ki jo je dobila s 26:25. Oglejte si zadnje tri minute, v katerih je zablestel predvsem Miha Zarabec.
Več
15. 1. 2017

Balkanski derbi za tretjo zmago na SP 2017

15. 1. 2017 - Slovenska moška rokometna reprezentanca bo v 3. krogu svvetovnega prvenstva v Franciji v ponedeljek ob 17.45 zaigrala proti Makedoniji in poskušala zabeležiti tretjo zaporedno zmago.