15. 3. 2022 - V 90. letu starosti je umrl dolgoletni rokometni delavec, Franc Ramskugler.
Več
14. 3. 2022

Zagorjanke doma brez možnosti proti Krimovkam

14. 3. 2022 - Zagorjanke in Krimovke so odprle rokometno dogajanje v novem tednu. Na zaostalem dvoboju 10. kroga modre skupine 1. ženske rokometne lige so Ljubljančanke z izjemno obrambo tekmicam dovolile vsega deset zadetkov, kar jim je prineslo novo visoko zmago. Tekma se je končala z izidom 35:10.
Več
14. 3. 2022

Mitja Janc do 2025 v celjskem dresu

14. 3. 2022 - V članski ekipi Celja Pivovarne Laško bo od naslednje sezone tudi Mitja Janc, prav tako deloma proizvod celjske rokometne šole, saj je že v mlajših selekcijah prišel iz Sevnice, kjer je pred tem nastopal za dečke. V zadnji sezoni je kot posojen igralec član mariborske ekipe, s celjskim klubom pa je sedaj sklenil pogodbo do 2025.
Več
13. 3. 2022

Celjanke do zmage po odličnem drugem polčasu

13. 3. 2022 - V nedeljo je bil odigran drugi obračun 17. kroga modre skupine 1. ženske rokometne lige. Celjanke so še drugič v sezoni premagale Velenjčanke. Tokrat so na domačem parketu zmago slavile s končnim rezultatom 36:24.
Več
6. 3. 2022

Borbenost Slovenkam v Skopju prinesla prepričljivo zmago

6. 3. 2022 - Slovenska ženska članska rokometna reprezentanca je bila v pokalu EHF Euro tudi v drugo boljša od Severne Makedonije. Na gostovanju v Skopju so maloštevilčne izbranke Dragana Adžića z izjemno borbenostjo in odličnim vstopom v drugi polčas gostiteljice odpravile s 27:20.
Več
12. 3. 2022

Krimovke osmič v sezoni na eni tekmi dosegle preko 40 golov, prvi poraz za Koprčanke

12. 3. 2022 - V soboto so bili v 1. ženski rokometni ligi odigrani štirje zaostali obračuni.
Več
12. 3. 2022

Sklenjen je 18. krog Lige NLB

12. 3. 2022 - Po petkovi zmagi Ribničanov in remiju ekip Herza Šmartnega ter Trima Trebnjega je bilo v soboto na vrsti ostalih pet obračunov Lige NLB.
Več
10. 3. 2022

Krimovke znova na vrhu lestvice 1. ženske rokometne lige

10. 3. 2022 - 13. krog Lige NLB so z medsebojnim obračunom sklenile Krimovke in Celjanke. Gostiteljice so po domači zmagi z 34:18 podaljšale niz neporaženosti.
Več
11. 3. 2022

Rokometaši Herza Šmartnega v zadnjih sekundah do remija proti Trebanjcem

11. 3. 2022 - 18. krog Lige NLB bodo odprli rokometaši Urbanscapa Loke, Rika Ribnice, Herza Šmartnega in Trima Trebnjega.
Več
9. 3. 2022

Zmagi ostali v Zagorju in Izoli

9. 3. 2022 - Na sredinih dveh zaostalih tekmah 13. kroga 1. ženske rokometne lige so zmagi slabile Zagorjanke in Izolanke.