Show menu

Novice - 2015

7. 3. 2015

Herz Šmartno - Drava Ptuj 28:26 (15:13)

7. 3. 2015 - V Šmartnem se je pričakovala težka tekma dveh izenačenih ekip. V jesenskem delu je bil rezultat na Ptuju izenačen (31:31). Po začetnem vodstvu 2:0 so bolje nadaljevali gostje, ki so povedli in vodili vse do 10:11.
Več
8. 3. 2015

Krim Mercator - Naklo Tržič 49:16 (26:7)

8. 3. 2015 - V 16. krogu državnega prvenstva so Krimovke še tretjič zapored odigrale domačo tekmo. Tokrat so v Stožice prišle gorenjske rokometašice iz združenih Nakla in Tržiča. Tekmo, ki se je odvijala precej hitro in brez prekinitev, so Krimovke dobile z rezultatom 49:16.
Več
7. 3. 2015

Grosuplje – Škofljica 35:25 (18:12)

7. 3. 2015 - Tekmo sosedov so odločno začeli domači, ki so v 13. minuti, ob rezultatu 8:4, prisilili gostujočega trenerja k minuti odmora.
Več
7. 3. 2015

Mlinotest Ajdovščina – Krka 26:17 (12:10)

7. 3. 2015 - V boju za čim višje mesto v državnem prvenstvu sta se v Ajdovščini srečali ekipi s podobnimi cilji. Mlinarke so se tokrat hotele oddolžiti za poraz v gosteh (-3), kar jim je tudi uspelo.
Več
7. 3. 2015

Ljubljana - Branik 32:29 (17:12)

7. 3. 2015 - Na zanimivi tekmi so Ljubljančanke v boju za pomembne točke gostile rokometašice Branika. Ljubljančanke so vodile od prve minute, a gostje so se v zadnjih minutah nevarno približale. Pomembni točki in s tem skok na mesta, ki v prihodnji sezono zagotavljajo mesta med elito, sta vendarle ostali doma.
Več
6. 3. 2015

Cerklje – Velika Nedelja Carrera Optyl 33:25 (16:17)

6. 3. 2015 - V derbiju zadnjih dveh ekip na prvenstveni lestvici 1. B DRL za moške, sta se srečali dve po točkah enakovredni ekipi.
Več
8. 3. 2015

Maribor Branik - Riko Ribnica 24:24 (12:11)

8. 3. 2015 - Na zadnji tekmi 19. kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se srečala Maribor Branik in Riko Ribnica. Derbi v dvorani Tabor med tretjimi Mariborčani in petimi Ribničani se je končal brez zmagovalca - na koncu je bilo 24:24 (12:11).
Več
8. 3. 2015

Velenjčani tudi na povratni tekmi premagali Pfadi Winterthur

8. 3. 2015 - Rokometaši velenjskega Gorenja so v tekmi 4. kroga evropskega pokala EHF premagali švicarski Pfadi Winterthur s 30:26 (15:11) in dosegli tretjo zmago v tem tekmovanju. Velenjska zasedba bo v prihodnjem, 5. krogu v soboto, 14. marca gostila nemški Hamburg.
Več
8. 3. 2015

Krim Mercator - Naklo Peko Tržič 49:16 (26:7)

8. 3. 2015 - V 16. krogu v 1. A DRL za ženske sta se na zadnji tekmi 16. kroga srečala Krim Mercator in Naklo Peko Tržič. Tekmo med prvo in zadnjo ekipo na prvenstveni lestvici so prepričljivo dobile igralke Krima z 49:16 (26:7).
Več
7. 3. 2015

Urbanscape Loka - Sviš 33:28 (17:13)

7. 3. 2015 - Rokometaši ekipe Urbanscape Loka so zmagali v 19. krogu v 1. NLB leasing ligi. V dvorani Poden v Škofji Loki so premagali Sviš iz Ivančne Gorice z rezultatom 33:28 (17:13).