Show menu

Novice - 2010

7. 2. 2010

Čupić poskrbel za rekorden dosežek, Kokšarov preprečil poraz ob Serdarušićevem debiju

7. 2. 2010 - Za rekorden dosežek na tekmah slovenske lige je na sobotni tekmi Gorenje Velenje – Slovan (39:30) poskrbel domači igralec Ivan Čupić. Hrvaški reprezentant je namreč proti ljubljanskemu klubu dosegel neverjetnih 19 zadetkov!
6. 2. 2010

Rokometašice Krima Mercatorja so glavni del lige prvakinj začele s porazom na Madžarskem

6. 2. 2010 - V prvem krogu glavnega dela v evropski ligi prvakinj so rokometašice Krima Mercatorja gostovale na Madžarskem. Potem ko so na začetku drugega polčasa proti Györiju vodile že s šestimi zadetki prednosti (17:11), so na koncu ostale praznih rok in izgubile s 23:25 (14:11).
6. 2. 2010

Trenerka Marta Bon: To je bila doslej najboljša Krimova igra v obrambi

6. 2. 2010 - Kljub porazu na Madžarskem rokometašice Krima Mercatorja niso razočarale. S predstavo svojih igralk v obrambi proti lanskim finalistkam lige prvakinj je bila zadovoljna tudi trenerka Marta Bon.
4. 2. 2010

Evropska rokometna zveza predstavila klubski lestvici za prihodnjo sezono

4. 2. 2010 - Izvršni odbor Evropske rokometne zveze je predstavil novo klubsko lestvico za sezono 2010/11. Slovenija bo imela tako v moški kot ženski konkurenci le enega predstavnika med elito. Glede na dosežke moških klubov v zadnjih treh sezonah Slovenija ostaja na sedem mestu, medtem ko je pri ženskah nazadovala.
4. 2. 2010

V Gorišnici so se zbrali kandidati za moško reprezentanco letnika 1994

4. 2. 2010 - V torek, 2. februarja, so se v športni dvorani v Gorišnici zbrali kandidati za reprezentanco letnika 1994 s področja vzhod. Trener Saša Praprotnik, ki nadaljuje s selekcioniranjem te generacije (dečke je prevzel od trenerja Marjana Potokarja) je na trening povabil 24 igralcev.
3. 2. 2010

Gajič sporazumno prekinil z Zagrebom

3. 2. 2010 - Dragan Gajič, slovenski rokometni reprezentant in desnokrilni igralec, je sporazumno prekinil sodelovanje s hrvaškim prvakom Zagrebom. Do konca sezone naj bi treniral in igral v celjskem klubu, s katerim je že pred časom podpisal pogodbo za naslednjo sezono.
3. 2. 2010

Rokometašice Krima Mercatorja glavni del lige prvakinj začenjajo v soboto na Madžarskem

3. 2. 2010 - Po tritedenskem premoru od konca predtekmovanja po skupinah se nadaljuje glavni del evropske lige prvakinj. V prvem krogu skupine I bodo rokometašice Krima Mercatorja v soboto, 6. februarja 2010, ob 17.20 igrale proti Györiju na Madžarskem.
2. 2. 2010

Oddaja "Rokomet moja igra" v četrtek na Šport TV 2, ponovitev bo v soboto

2. 2. 2010 - Rokometna zveza Slovenije tudi v letošnjem letu za vse ljubitelje rokometa pripravlja televizijske oddaje "Rokomet moja igra". Prva oddaja bo na sporedu v četrtek, 4. februarja, ob 17. uri na Šport TV 2. Ponovitev oddaje si bo mogoče ogledati v soboto, 6. februarja, ob 12. uri.
2. 2. 2010

Zvonimir Serdarušić danes tudi uradno prevzel trenersko mesto v Celju Pivovarni Laško

2. 2. 2010 - Rokometni klub Celje Pivovarna Laško je danes tudi uradno podpisal pogodbo z novim trenerjem Zvonimirjem Serdarušićem. Sedanji selektor reprezentance Slovenije se je dopoldan že predstavil igralcem, s celjskim pogodbom pa je podpisal pogodbo za štiri leta in pol.
1. 2. 2010

Luka Žvižej drugi strelec EP, Vugrinec in Zorman vodilna po izgubljenih žogah

1. 2. 2010 - Med najboljšimi na letošnjem EP se je znašel tudi slovenski reprezentant Luka Žvižej. Čeprav je odigral samo šest tekem (igralci najboljših šestih reprezentanc po osem), je na seznamu strelcev osvojil drugo mesto.