Show menu

Novice - 2010

3. 4. 2010

V nedeljo ob 17. uri v dvorani Bonifika si želi ženska reprezentanca pokazati drugačen obraz

3. 4. 2010 - Po tesni zmagi nad Italijankami na gostovanju v Lombardiji v tretjem krogu kvalifikacij za nastop na evropskem rokometnem prvenstvu na Danskem in Norveškem letos decembra izbrano vrsto selektorja Ivice Rimanića čaka še drugi obračun z zahodnimi sosedami. V nedeljo ob 17. uri se bo v dvorani Bonifika borila za novi par točk.
3. 4. 2010

Celjani izgubili tudi povratno tekmo proti Flensburgu in ostali brez polfinala pokala EHF

3. 4. 2010 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so se poslovili od letošnjega nastopanja in polfinala v evropskem pokalu EHF. Po porazu na prvi četrtfinalni tekmi proti Flensburgu v gosteh (29:33) so Celjani izgubili tudi povratno tekmo v dvorani Zlatorog (35:32) in med štiri najboljše v tem pokalu je napredoval nemški klub.
3. 4. 2010

Rokometaši Slovana skozi šivankino uho v polfinale evropskega pokala challenge

3. 4. 2010 - Rokometaši ljubljanskega Slovana so se v Romuniji veselili preboja v polfinale evropskega pokala Challenge. Na povratni četrtfinalni tekmi s Suceavo so izgubili s sedmimi goli razlike (25:32), a si zagotovili napredovanje, saj so teden dni nazaj na Kodeljevem slavili zmago z osmimi zadetki. S skupnim izidom 56:55 so se prebili med štiri najboljše ekipe v omenjenem pokalu.
2. 4. 2010

Znani dobitniki petih brezplačnih vstopnic za ogled tekme Celje Pivovarna Laško - Flensburg

2. 4. 2010 - Na spletni strani RZS smo danes končali nagradno igro, v kateri smo podelili PET BREZPLAČNIH VSTOPNIC za ogled sobotne povratne četrtfinalne tekme pokala EHF Celje Pivovarna Laško – Flensburg. Preverite, ali ste med tistimi petimi srečneži (srečnicami), ki si bodo v soboto, 3. aprila, ob 20. uri brezplačno ogledali spektakel v Zlatorogu!
2. 4. 2010

Pungartnik tudi uradno novi direktor celjskega kluba, Jugovič predsednik upravnega odbora

2. 4. 2010 - Na prvi seji novega upravnega odbora rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško je novi direktor postal Roman Pungartnik, predsednik UO pa Marko Jugovič, predstavnik glavnega pokrovitelja celjskega kluba.
2. 4. 2010

Slovan v Romunijo z osmimi zadetki prednosti

2. 4. 2010 - Po zmagi na prvi četrtfinalni tekmi evropskega pokala EHF proti Suceavi čaka rokometaše Slovana v soboto povratni dvoboj v Romuniji. Ta bo v soboto že ob 10. uri, Ljubljančani pa imajo prednost osmih zadetkov (31:23) s Kodeljevega.

Slovenske prvake iz Velenja čaka v soboto povratni obračun v Ciudadu Realu

2. 4. 2010 - Rokometaši Gorenja bodo v soboto, 3. aprila, ob 18. uri odigrali povratno tekmo osmine finala evropske lige prvakov proti Ciudadu Realu v Španiji. Aktualni evropski klubski prvaki so bili uspešnejši že na prvi tekmi v Rdeči dvorani, v kateri so zmagali z 31:23 (14:9).
2. 4. 2010

V soboto ob 20. uri bodo Celjani lovili štiri gole zaostanka proti Flensburgu v pokalu EHF

2. 4. 2010 - Po porazu v Flensburgu minulo soboto v četrtfinalu pokala EHF rokometaše Celja Pivovarne Laško čaka povratni obračun v Celju. V soboto ob 20. uri, v bržkone polni dvorani Zlatorog, bodo varovanci Zvonimirja "Noke" Serdarušića poskušali ujeti in prehiteti stare znance ter si priigrati polfinalno vstopnico.
2. 4. 2010

Pridite navijati v Koper!

2. 4. 2010 - V koprski dvorani Bonifika v nedeljo ne bodo igrali rokometaši Cimosa Kopra, temveč slovenska ženska članska reprezentanca. V četrtem krogu kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu na Danskem in Norveškem se bodo Slovenke ob 17. uri pomerile z Italijankami.
1. 4. 2010

Slovenke v tretjem krogu kvalifikacij za Euro 2010 v Lombardiji premagale Italijanke

1. 4. 2010 - Ženska članska reprezentanca je na gostovanju pri Italijankah vknjižila sila pomembno zmago v boju za evropsko prvenstvo na Danskem in Norveškem letos decembra. Odpor neugodnih Italijank so Slovenke strle stežka, a so se na koncu z 28:26 (16:14) le veselile zmage in dveh točk.